Specific CID seedeprobleemidega koerale 7kg

Specific CID seedeprobleemidega koerale 7kg

Tähtis teave! 

Enne lemmiklooma veterinaarse ravitoiduga toitma hakkamist konsulteerige palun veterinaararstiga. Kui teie lemmiklooma seisund halvenes selle toote tarbimise ajal, pöörduge nõuannete saamiseks viivitamatult loomaarsti poole. Seda toodet ostukorvi lisades kinnitate, et olete ülaltoodud teabega tutvunud. 


CID seedeprobleemidega koerale


Ägedad ja kroonilised mao-sooletrakti haigused, millega kaasnevad kõhulahtisus, oksendamine ja/või meteorism

Eksokriinne pankreasepuudulikkus (EPI)

Seedimatus (malabsorbtsioon/maldigestioon)

Peensoole bakteriaalne ülekasv (small intestinal bacterial overgrowth - SIBO)

Koliit

Haigusjärgne paranemine

Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.


OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Kergestiseeditavad koostisosad kompenseerivad seedetrakti ensüümide vähest aktiivsust ja kindlustavad toitainete optimaalse imendumise. See teeb toidu hästi sobivaks patsientidele, kes kannatavad mao-sooletrakti probleemide all, nagu krooniline kõhulahtisus, oksendamine ja/ või meteorism.


Mineraalainete ja rasvlahustuvate vitamiinide suur sisaldus toidus kompenseerib häirunud imendumise patsiendi seedetraktis. Elektrolüütide suurendatud sisaldus kompenseerib nende suurema kao kõhulahtisuse ja oksendamise tõttu.


Sisaldab pärmist pärinevaid ß-1,3/1,6-glükaane, mis võivad seonduda valgeliblede retseptoritega, ergutades nii immuunsüsteemi ja toetades immuunvastust. Toit sisaldab munapulbrit, milles on rohkelt muna immunoglobuliine. Immunoglobuliinid suudavad seonduda spetsiifiliste bakterite, viiruste ja algloomadega seedetraktis. See takistab patogeenide kinnitumist soole seinale, hattude kahjustusi ja sellega seotud kõhulahtisust. Lisaks sisaldab toit ka mannanoligosahhariide (MOS). MOS seob patogeenseid baktereid, takistades nende seondumist soole seinaga. MOS toetab ka lokaalset immuunsust seedetraktis.


Kirpteelehe seemnekestadest saadud psüllium on geelistuv ja lahustuv kiud, mis absorbeerib võrreldes oma kaaluga mitmekordselt vedelikku. Psüllium on tuntud oma soodsa toime tõttu seedetrakti töö regulatsioonile ja soolestiku limaskesta kaitsele.


Tääkliiliaekstrakt (Yucca) vähendab ebameeldiva lõhnaga gaaside teket ja rooja lõhna.

LISAINFORMATSIOON

SPECIFIC™ CID Digestive Support toidu väike kiusisaldus tagab hea seeditavuse ja optimaalse toitainete absorptsiooni.

SPECIFIC™ CID Digestive Support sisaldab tseoliiti, mis suudab absorbeerida toksilisi komponente mao-sooletraktist.

SPECIFIC™ CID Digestive Support sisaldab fermenteeruvat kiudu (FOS ja peedisäsi) kasulike koloniseerivate bakterite kasvu soodustamiseks, et toetada mao-sooletrakti tervist.

SPECIFIC™ CID Digestive Support on tasakaalustatud täistoit, mis vastab kasvavate ja täiskasvanud koerte toitainelistele vajadustele. Selle tõttu sobib toit ka kutsikatele.

Mao-sooletrakti probleemidega koerte toitmisel on soovitatav jagada päevane SPECIFIC™ CID Digestive Support toidu kogus 3-5 toitmiskorra vahel.

Eksokriinset pankreasepuudlikkust iseloomustab pankrease seedeensüümide suur langus. Selle tagajärjel jääb halvasti seeditud toit mao-sooletrakti, mis võib põhjustada kõhulahtisust, meteorismi ja bakteriaalset ülekasvu. SPECIFIC™ CID Digestive Support on kergesti seeditav ja seetõttu ideaalne valik eksokriinse pankreasepuudlikkuse all kannatavatele patsientidele. Soovitatav on siiski pankrease ensüümpreparaatide kasutamine.

KOOSTIS

Riis, munad (sealhulgas immunoglobuliinide allikas), kalajahu, maisitärklis, mineraalained (sealhulgas tseoliit), loomne rasv, suhkur, hüdrolüüsitud sealihavalk, tselluloosipulber, vitamiinid ja mikroelemendid, kirpteelehe seemnekestad, pärm (ß-1,3/1,6- glükaanide allikas), peedisäsi, metioniin, fruktooligosahhariidid (FOS), tääkliiliaekstrakt, päevalilleõli.

Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT, propüülgallaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.

  • Tootja: Specific
  • SKU: 211083
  • Saadavus: Laos
  • 75.60€
  • Maksudeta: 61.97€
Valige