Veyxol b-phos 100ml

Veyxol b-phos 100ml
VeyFo Veyxol B-Phos
Fosfor/B12-vitamiiniga. Mineraalidega energiat andev lahus.
VeyFo Veyxol B-Phos on toodetud kasutades puhasruumi tehnoloogiat, orgaaniliselt seonduvaid koostisained ja on suurepärase biosaadavusega. Seda toodet võib ilma probleemideta anda kas loomale otse individuaalselt või siis loomade grupile sööda või veega, lisades seda päevasele ratsioonile.
Fosfor ? skeleti ehitusklots, vere ja rakkude puhversubstants, nukleiinhappe ja erinevate lipoidide ja proteiinide vajalik koostisaine. On vajalik energia tootmiseks, hoiustamiseks ja utiliseerimiseks ning hõlbustab hormoonide funktsiooni. Fosfori puudus põhjustab vähenenud söömist, pärsitud kasvu, vähenenud piimatootmist ning lõpuks (energia metabolismi häired) ka reproduktsiooni häireid. Fosfori ja ka D3-vitamiini ning Ca puudus (sigadel, kodulindudel) võivad põhjustada luude hõrenemist, hapraid luid. Happe tasakaalu häired (nagu näiteks atsidoosi korral) ning poegimishalvatus võib põhjustada vere madalat fosfaadisisaldust (<5,0mg ionorgaanilist P 100ml seerumi kohta). Hoidmaks ekskremente eritades võimalikult väikest mõju keskkonnale tuleks eelistada toodet, mis põhjustab keha rakkudesse sisenedes väikest kadu. Seda on võimalik saavutada just usaldusväärsete orgaaniliste koostisainetega, nagu Na-dimetüülamino-fosfanaat (Toldimfos) või naatrium-butüülaminofosfaat (Butafosfaan).
B12-vitamiin (tsüanokobalamiin) ? kasvamiseks ja vere formeerumiseks vajalike kahe koensüümi 5-desoksüadenüülkobalamiini (oluline propioonhappe utilisatsiooniks ning sellega kaasnevaks glükoosi ja laktoosi formeerumiseks mäletsejalistel) ja metüülkobalamiini (vajalik metülatsioonireaktsioonideks ning seeläbi teise seas ka metioniini metabolismiks) formeerumine.
B12-vitamiini puuduse tagajärjeks on muutunud punaliblede arv, proteiinide metabolismi häirumine, närvisüsteemi haigused, nahainfektsoonid, kasvuhäired ja halvenenud sööda efektiivsus.
Glükoos ? toiteline aine. Kuulub monosahhariidide perekonda.
Soovitused kasutamiseks ja annustamiseks
Täienduseks toiteliste füsioloogiliste vajaduset katmiseks erilise pingutuse perioodi - sünd või võõrutamine, transport, kolimine, ekstreemsed temperatuuri kõikumised, söödamuutus ja sportimine - ajal ja pärast seda.
Hobused ja veised 10-50ml
Varsad ja vasikad 5-25ml
Sead, lambad ja kitsed 3,5-15ml
Koerad 0,5-5ml
Kassid ja karusloomad 0,5-2,5ml
Joogiveega 0,2-1,0ml/liitrile
Ühekohalise vedelsööda söötjaga (põrsastele) 0,5-1,5ml/liitrile veele
Pakendi suurus: 100ml
Lisainformatsioon: Hoida laste eest, mitte hoiustada temperatuuril üle 20°C ning hoida valguse eest kaitstuna.
Tootja: Veyx-Pharma GmbH, Saksamaa.
Maaletooja: AS Magnum Veterinaaria, Harju mk., Laagri.
  • Tootja: Veyx-Pharma
  • SKU: Veyxol b-phos 100ml
  • Saadavus: Laos
  • 17.63€
  • Maksudeta: 14.45€