Specific CPD-XL täistoit suurt kasvu kutsikale 12 kg

Specific CPD-XL täistoit suurt kasvu kutsikale 12 kg

Specific CPD-XL täistoit suurt kasvu kutsikale 12 kg


Suurekasvulist tõugu kutsikatele (kaal täiskasvanuna >25 kg)


OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Sisaldab pärmist pärinevaid ß-1,3/1,6-glükaane, mis võivad seonduda valgeliblede retseptoritega, ergutades sellega immuunsüsteemi ja toetades immuunvastust.


DHA on oomega-3 rasvhape, mis toetab aju ja nägemise arengut.

 

Tasakaalustatud energia, valgu, vitamiinide ja mineraalainete sisaldus vastab suurekasvuliste tõugude kasvueas kutsikate vajadustele. EPA ja DHA sisaldus koos mõõduka energia- ja kaltsiumisisaldusega toetavad tervete liigeste arengut ning aitavad ära hoida kiirest kasvust põhjustatud luustikuprobleeme.

 

UUS! Suurendatud EPA ja DHA sisaldus. EPA ja DHA on oomega-3 rasvhapped, mis avaldavad kasulikku mõju liigeste tervisele, nahale ja karvastikule.

 

Kirpteelehe seemnekestadest saadud psüllium on geelistuv ja lahustuv kiud, mis absorbeerib võrreldes oma kaaluga mitmekordselt vedelikku. Psüllium on tuntud oma soodsa toime tõttu seedetrakti töö regulatsioonile.


Kergestiseeditavad koostisosad on spetsiaalselt valitud suurt ja väga suurt kasvu koeratõugude tundlikule seedetraktile.

LISAINFORMATSIOON

Mõõdukas energiasisaldus ja lisatud L-karnitiin aitavad säilitada ideaalset kehakaalu ja konditsiooni.

Suurekasvuliste tõugude kutsikatele on SPECIFIC™ CPD-XL Puppy Large & Giant Breed väga sobiv toit alates võõrutamisest (5.-6. elunädalal) kuni ajani, mil kutsikad on saavutanud 80% täiskasvanud koera kehamassist. Edasi tuleks kutsikaid järk-järgult harjutada SPECIFIC™ CXD-XL Adult Large & Giant Breed/CXW Adult All Breeds toitudega.

Graanulite suuremad mõõtmed on kohandatud suurekasvulist tõugu kutsikatele, et soodustada mälumist, pikendada söömise aega ja vähendada toidu ahmimist.

Oluline on hoolikalt jälgida kutsikate kasvu, et vältida ületoitmist.

EI SOOVITATA

SPECIFIC™ CPD-XL Puppy Large & Giant Breed ei ole hea valik tiinete ja imetavate koerte toitmiseks, kuna selle energia- ja kaltsiumisisaldus on väiksemad kui SPECIFIC™ CPD-S Puppy Small Breed ja SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed toitudel. Seetõttu on suurekasvulist tõugu tiineid ja imetavaid koeri soovitatav toita SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed toiduga.

Väiksema energiavajadusega kutsikatele on soovitatav anda SPECIFIC™ CPD-M Puppy Medium Breed toitu.

KOOSTIS

Riis, nisu, maisivalk, kalajahu, searasv, pärm (sh ß-1,3/1,6-glükaanide allikas), hüdrolüüsitud linnulihavalk, mineraalained, kalaõli, munad, tselluloosipulber, vitamiinid ja mikroelemendid, kirpteelehe seemnekestad, lüsiin, metioniin, treoniin, trüptofaan, L-karnitiin. 

Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT, propüülgallaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.

  • Tootja: Specific
  • SKU: 211163
  • Saadavus: Laos
  • 93.23€
  • Maksudeta: 76.42€
Valige