Pro plan koera täissööt väike tõug seedepr. lamba 3kg

Pro plan koera täissööt väike tõug seedepr. lamba 3kg
PURINA® PRO PLAN® Small & Mini Adult Dog Sensitive Digestion Rich rohke lambaga. Täiskasvanud tundliku seedimisega väikest kasvu ja kääbuskoera rohke lambaga täissööt.
Purina PRO PLANi toitumisspetsialistide ja veterinaariaasjatundjate meeskond rakendab tippteaduse saavutusi, et töötada välja kõige täiuslikum ja toimivam lemmikloomale vajalike toitainete kooslus.
Kõigil meie söötadel on sihipäraselt valitud eelised, nt hea seeditavus ja imenduvus, et toetada sinu lemmiku loomulikku vastupanuvõimet ning pikaajalist tervist. Nende peamine koostisaine on alati kvaliteetne kana, lammas, lõhe, kalkun või veis, mis külmutatakse põhitoitainete säilimise nimel ja küpsetatakse maitsvaks eineks.
Koostis: kvaliteetne lammas (sh kopsud ja maks) (20%); linnuliha valgujahu; riis (16%); mais; loomsed rasvad; maisivalgujahu; kuivatatud peedipulp2 (5%); hüdrolüsaadid; sojajahu; maisitangud; kuivatatud muna; mineraalained; kalaõli; pärm.
Söödalisandid. Toitainelised lisandid:
(RÜ/kg): vit A: 33 000; vit D3: 1100; vit E: 550;
(mg/kg): vit C: 140; raud(II)sulfaatmonohüdraat: (Fe: 140); veevaba kaltsiumjodaat: (I: 2,2); vask(II)sulfaatpentahüdraat: (Cu: 14); mangaansulfaatmonohüdraat: (Mn: 52); tsinksulfaatmonohüdraat: (Zn: 130); naatriumseleniit: (Se: 0,15).
Analüütiline koostis:
* Valgud: 28,0%
* Rasvad: 17,0%
* Toortuhk: 7,5%
* Toorkiud: 2,5%
Söötmisjuhend: vt soovitatavat päevast kogust tabelist. Kogused on ainult soovitatavad. Hoia oma koera heas vormis, kohandades tema päevast toidukogust looma aktiivsuse, kehalise seisundi ja individuaalsete vajaduste järgi. Puhas värske joogivesi peab alati saadaval olema. Koera tervise jälgimiseks pea regulaarselt nõu oma loomaarstiga.
Hoida jahedas ja kuivas kohas.
Parim enne kuupäev, registreerimis- ja partiinumber: vt koodi pakendi tagaküljelt.  • Производитель: Purina Pro Plan
  • SKU: Pro plan koera täissööt väike tõug seedepr. lamba 3kg
  • Наличие: Есть в наличии
  • 33.48€
  • Без НДС: 27.44€